Η JavaScript φαίνεται να είναι απενεργοποιημένη στο πρόγραμμα περιήγησης σας. Για την καλύτερη εμπειρία στην ιστοσελίδα μας, βεβαιωθείτε πως θα ενεργοποιήσετε την Javascript στο πρόγραμμα περιήγησης σας.

Ευκαιρίες Καριέρας

Junior E-Commerce Coordinator

Η IRENE ANGELOPOULOS, μια νέα βραβευμένη Ελληνίδα σχεδιάστρια που έχει κάνει πολύ δυναμική είσοδο στο χώρο της μόδας  αναζητά Junior E-Commerce Coordinator  για το τμήμα του ηλεκτρονικού εμπορίου και την διαχείριση του eshop

www.ireneangelopoulos.com

Κύριε Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση περιεχομένου Eshop (Magento2)
  • Ενημέρωση Eshop
  • Διαχείριση online παραγγελιών
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Επικοινωνία με Digital Agency για υλοποίηση διαδικτυακών ενεργειών
  • Επικοινωνία με άλλα τμήματα της εταιρίας (Αποθήκη, Λογιστήριο κ.λ.π.)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση H/Y (MS Office)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση προγράμματος εμπορικής διαχείρισης , ERP θα εκτιμηθεί επιπλέον προσόν

Επιθυμητά Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Μεθοδικότητα και εργατικότητα
  • Εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων (εάν είσαι άντρας)

Προσφέρουμε

  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Νεανικό και ευχάριστο κλίμα
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές βάση προσόντων και εμπειρίας
  • Εργασία σε ένα από τα νέα δυναμικά Brands  στην Ελλάδα
  • Προοπτικές εξέλιξης